AIRSOFT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AIRSOFT

Airsoft
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kuličky no-name nebo lepší ?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Vlcek
Profi
Vlcek


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 24. 05. 09

Kuličky no-name nebo lepší ? Empty
PříspěvekPředmět: Kuličky no-name nebo lepší ?   Kuličky no-name nebo lepší ? Icon_minitimeSun May 24, 2009 10:05 pm

Kuličky no-name nebo lepší ? Kulicky


Ano a je tu naše první recenze. Dnes budeme "recenzovat" známé "no nameky", které se většinou objevují na online bazarech. Ale zdání může klamat, čtěte dál:

Takže, tyto kuličky kdekoli je uvidíte si řeknete že dáte ratši přednost starým dobrým ICS či Warrior a nebo Mauri, ale i tyto cenově nenáročné kuličky můžou zajistit pohodlé střílení bez zasekávajících se kuliček nebo ještě hůř rozbitím mechaboxu. Tyto kuličky se mě osvětšily jako velice dobré a používám je ve svém vlastním glocku. Ne že bych neměl peníze na Mauri atd... ale prostě se mi zdájí dobré. Protože už jsem si jedny kuličky od jiné firmy kupoval a nebyly moc dobré, abych řekl pravdu byly příšerné. Už tušíte od koho to bylo ? Jestli jste hádali ICS tak máte pravdu ! Takzvané ICS kuličky mě totiž můj milovaný glock nebere a proto musím střílet jen SEMI a nemůžu střílet AUTO. Jenže tyto kuličky, které vidíte na obrázku, tak střílí opravdu dobře přesně a bez problémů.

Takže těmto kuličkám dávám tak 7 bodů z 10.

Doufám, že se tato recenze někomu bude hodit a že bude s těmito kuličkami spokojen.[img][/img][img][/img]
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoftn.estranky.cz
bebe007
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 26. 06. 12

Kuličky no-name nebo lepší ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuličky no-name nebo lepší ?   Kuličky no-name nebo lepší ? Icon_minitimeThu Jul 05, 2012 8:47 pm

Od koho máš toho Glocka? Od Cymy (Cm. 030)?
Návrat nahoru Goto down
Vlcek
Profi
Vlcek


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 24. 05. 09

Kuličky no-name nebo lepší ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuličky no-name nebo lepší ?   Kuličky no-name nebo lepší ? Icon_minitimeThu Jul 05, 2012 9:03 pm

Jo, byl to Glock 18C CM.030
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoftn.estranky.cz
bebe007
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 26. 06. 12

Kuličky no-name nebo lepší ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuličky no-name nebo lepší ?   Kuličky no-name nebo lepší ? Icon_minitimeFri Jul 06, 2012 11:43 am

Jakej má ten Glock18C dostřel? Je přesnej? Jaká je spolehlivost? Question
Návrat nahoru Goto down
Vlcek
Profi
Vlcek


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 24. 05. 09

Kuličky no-name nebo lepší ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuličky no-name nebo lepší ?   Kuličky no-name nebo lepší ? Icon_minitimeFri Jul 06, 2012 2:44 pm

No, už je to hoodně dlouho co jsem ho měl, takže nevim přesně, ale myslím že mi sloužil asi 1 až 1,5 let pak jsem ho prodal. Jinak co se týče dostřelu, tak byl velice dobrý na AEP (Airsoft Electric Pistol) vzhledem k tomu, že měl celkem malou hlaveň. Přesnost, no nevím, ale to byla jedna z věcí co mi vadila. Prostě na daleký střelby to moc nebylo, ale díky bohu za ten automat Very Happy ten to vyřešil Very Happy. Spolehlivej byl dost, až po tom roce už začala odcházet baterie a byli uvolněný pár šroubků, ale nic co by se nedalo spravit. Rozhodně DOPORUČUJI si k němu koupit zásobník na 100 kuliček protože spotřeba střeliva na automat je obrovská. Na jednotlivou střelbu to určitě není :-). Každopádně je to velice dobrá zbraň jako sekundární nebo do CQB nebo pro začátečníky (sám jsem s ní začínal a byla moje první elektrika). Jako primární bych určitě doporučoval AEG nebo GBB, GNB pušku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoftn.estranky.cz
Sponsored content





Kuličky no-name nebo lepší ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuličky no-name nebo lepší ?   Kuličky no-name nebo lepší ? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kuličky no-name nebo lepší ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AIRSOFT :: Vaše Recenze :: Recenze - Ostatní-
Přejdi na: