AIRSOFT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AIRSOFT

Airsoft
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
xseja
Admin
Admin
xseja


Poeet p?íspivku : 155
Registration date : 07. 01. 07

vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Empty
PříspěvekPředmět: vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty)   vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Icon_minitimeSun May 24, 2009 9:09 pm

Já osobně vlastním obojí za repliku jsem dal 350 kč + poštovné (což není moc) za orginal dáte +- 650 až 1*** scratch takže co? no sám osobně nosím repliky kalhoty blůzu mam origo kalhoty mají americký střih (bez rip-stopu) barva: trochu tmavší než original (stačí parkarát vyprat a je to) no kvalita : ehm první nebo druhá akce udelala se mi díra v rozkroku Sleep no po práci mé "matky" vše drží lépe než predtím Basketball myslim že pohodlnostně jsou na tom velice dobře nejsou uplé jsou spíše volnější (americký střih) na konci nohavic není guma jako u originalu ale pouze takové stahovací tkaničky (ty jsem vyvlíkl) kapsy jsou velice prostorné a dostává se do nich lépe než u originálních vz.95 z kalhoty jsem velice spokojen od prvního trhance se s nimi už nic neděje a za tu cenu ale original je original
replika za 350 kč se dá koupit na
kód:
FOTO:
vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Rk95
ještě bych rád poukázal na tuhle fotku a dodal že u těchto replik je prodlužování kalhot stačí odepnout knofliky a odcvaknout kus látky a máte je o kousel delší do výšky Smile bohužel to neni i u nohavic lol!
Návrat nahoru Goto down
https://airsoftn.forumczech.com
Kazag
Profi
Kazag


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 24. 05. 09

vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Empty
PříspěvekPředmět: Re: vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty)   vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Icon_minitimeSun May 24, 2009 9:41 pm

Taky jsem přemýšlel o koupi ale nakonec jsem zakoupil originální a musím říct že jsem peníze vyhodil oknem když to tak poslouchám poněvaž
se mi skoro ihned utrhl u levé kapsy knoflík a pravá kapsa se mi rozthla když sem jen trošku zavadil o rýnu ale jinak si nestěžuju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
xseja
Admin
Admin
xseja


Poeet p?íspivku : 155
Registration date : 07. 01. 07

vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Empty
PříspěvekPředmět: Re: vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty)   vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Icon_minitimeSun May 24, 2009 10:46 pm

hele v tý době kdybych měl více peněz tak jsem si koupil taky original ale zjistil jsem ze ta replika není tak špatná.. Smile
Návrat nahoru Goto down
https://airsoftn.forumczech.com
Vlcek
Profi
Vlcek


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 24. 05. 09

vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Empty
PříspěvekPředmět: Re: vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty)   vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 1:44 pm

Co kecáš ! Kazag nemá origo on má kopii já mám origo a je to hooodně velkej rozdíl !!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoftn.estranky.cz
Kazag
Profi
Kazag


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 24. 05. 09

vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Empty
PříspěvekPředmět: Re: vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty)   vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 9:52 pm

Drž hubu ani nevíš chlapče !! já mám origo výš akorát sou trochu sepraný a to jestli jsou origo nebo ne to není o tom jakej mají kontrast !!! tak teď už víš Smile
Návrat nahoru Goto down
Vlcek
Profi
Vlcek


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 24. 05. 09

vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Empty
PříspěvekPředmět: Re: vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty)   vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 12:52 pm

Jo jasně ještě řekni že mám kopii že ? máš kopii kalhoty a blůzu origo ještě včera jsi mi to říkal
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoftn.estranky.cz
Kazag
Profi
Kazag


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 24. 05. 09

vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Empty
PříspěvekPředmět: Re: vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty)   vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 3:45 pm

raději si to znovu přečti Smile
Návrat nahoru Goto down
Vlcek
Profi
Vlcek


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 24. 05. 09

vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Empty
PříspěvekPředmět: Re: vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty)   vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 5:15 pm

Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoftn.estranky.cz
Sponsored content





vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Empty
PříspěvekPředmět: Re: vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty)   vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
vz.95 - REPLIKA nebo ORIGINAL? (kalhoty)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AIRSOFT :: Vaše Recenze :: Recenze - Ostatní-
Přejdi na: