AIRSOFT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AIRSOFT

Airsoft
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jakeho manuala koupit ??

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Storm




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 17. 07. 07

Jakeho manuala koupit ?? Empty
PříspěvekPředmět: Jakeho manuala koupit ??   Jakeho manuala koupit ?? Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 10:21 am

Potreboval bych poradit zacinam s airsoftem a chtel bych si koupit kvalitni manual ktery by vydrzel. Rolling Eyes
Premyslel jsem o techto zbranich:

takticky FA-MAS od Cyber gun (1.560,00Kč) momentalne ve sleve Laughing

XM177E2 (M4ka) od Tokyo Marui (2.580,00Kč)


Pokud mozno aby byl do 2000,- takze bych musel
koupit starsi tu m4. Nejvic se mi zamlouva ten FA-MAS protoze ma v zakladni vybave kolimator a svitilnu atd.. taky je z tech zbrani nejlevnejsi, ale jsem porad na vazkach. Suspect

Bohuzel se musim rozhodovat rychle protoze aukce bezi a slevy taky jednou konci. Crying or Very sad

Takhle uz jsem se ptal na jinem foru a tam mi ten FA-MAS okamzite zatrhli. No ale tady ho pouzivate tak bych se vas chtel zeptat jestli ste s
nim spokojeni. Question
Návrat nahoru Goto down
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

Jakeho manuala koupit ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakeho manuala koupit ??   Jakeho manuala koupit ?? Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 8:18 pm

1.) manual za jakkoli vyssi cenu nez 1,5k nema smysl.. duvod ? AEG z ciny za 2,8k takze TM manual rovnou zatrhni...

2.) famas je naprosto OK... ale proste manual je manual.. kdysi mi prislo 1,2k jako slusna cena za manual ale jakmile koupis aeg za 2,8 k tak nechapes jak si mohl byt nekdy tak blbej a koupit manual za tak strasny prachy

3) jednoznacne doporucuju manualni etapu airsoftu uplne preskocit a proste koupit rovnou lacine AEG.. cyma je velmi dobra...

4) pokud mermomoc chces manual kup kratky Tokyo Marui .. treba USP protoze to oproti dlouhym a predrazenym manualum strili temer stejne...


takze asi tak
Návrat nahoru Goto down
 
Jakeho manuala koupit ??
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AIRSOFT :: Diskuze o... :: Manuálky-
Přejdi na: