AIRSOFT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AIRSOFT

Airsoft
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeTue Apr 17, 2007 12:53 am

takze soucastky co byly puvodne ve zbrani vypadaji takto

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Vzducharnabf8

toto je vzduchotechnika
Návrat nahoru Goto down
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeTue Apr 17, 2007 12:54 am

toto jsou ozubena kola.. vsimnete si ze jsou OCELOVA :-)

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Kolecka6oj6
Návrat nahoru Goto down
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeTue Apr 17, 2007 12:57 am

takhle krasne je zbran zabalena :-) .. pozn. ten maly zasobnik k ni nepatri ten je MARUI protoze ten puvodni stoji za prd nebot spatne doseda na komoru tudiz podava koule tak nejak krive a ty pak z prdele litaji a navic to ve full autu vynechava kazdou 10tou.. casem k tomu sednu s pilnikem a upravim podle marui (nemaji presne stejny rozmer).. s tim marui problem neni..

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Balenipm2
Návrat nahoru Goto down
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeTue Apr 17, 2007 12:59 am

zdirka na baterku.. musel jsem ji vykuchat.. velky 1,9k mah akumulator uz se tam nevlezl.. pilnik a dlato s kladivem to vyresilo za 10 minut :-)

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Telobateriezasobnikydd1
Návrat nahoru Goto down
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeTue Apr 17, 2007 1:00 am

no a nakonec telo i s popruhem..

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Telopopruhjl1
Návrat nahoru Goto down
xseja
Admin
Admin
xseja


Poeet p?íspivku : 155
Registration date : 07. 01. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeTue Apr 17, 2007 6:25 pm

Moc pěkny


Naposledy upravil Admin dne Sat May 30, 2009 3:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://airsoftn.forumczech.com
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeWed Apr 18, 2007 3:16 pm

Admin napsal:
Moc pěkny (jestli ti mužu poradit tak nespamuj!!)

delal jsem to na faze .. Wink
Návrat nahoru Goto down
xseja
Admin
Admin
xseja


Poeet p?íspivku : 155
Registration date : 07. 01. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeWed Apr 18, 2007 3:20 pm

No dobře beru to
Návrat nahoru Goto down
https://airsoftn.forumczech.com
Hans4




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 22. 04. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeSun Apr 22, 2007 10:13 am

zdar kluci pls chci se tedy zeptat vyste s touto zbrani na 100% spokojeni? Smile¨díky Hans4 clown Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeSun Apr 22, 2007 6:59 pm

Hans4 napsal:
zdar kluci pls chci se tedy zeptat vyste s touto zbrani na 100% spokojeni? Smile¨díky Hans4 clown Very Happy

no ja uz jo.. viz recenze.. jenze jsem s ni v zakladu prakticky nestrilel... vrazil jsem do ni hned asi 7 tisic.. ale kdyz si ji koupis a nechas predratovat a vymenis loziska tak budes spokojen myslim si na 100%
Návrat nahoru Goto down
AK47Nightmare
Amateur
Amateur



Poeet p?íspivku : 22
Age : 31
Registration date : 15. 04. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeTue Apr 24, 2007 7:41 am

Musím tě zklamat ale mezi vzduchotechniku nepatří píst. Mohl by jsi sem dát o fotky mechaboxu a všech původních součástek.
Návrat nahoru Goto down
xseja
Admin
Admin
xseja


Poeet p?íspivku : 155
Registration date : 07. 01. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeWed Apr 25, 2007 3:51 pm

ja tuhle zbraň doporučuji!! Smile
Návrat nahoru Goto down
https://airsoftn.forumczech.com
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeSat Apr 28, 2007 6:27 pm

AK47Nightmare napsal:
Musím tě zklamat ale mezi vzduchotechniku nepatří píst. Mohl by jsi sem dát o fotky mechaboxu a všech původních součástek.

ehm ehm... radsi se nad tim zamysli.. :-) nejen ze kdyz kupujes set vzduchotechniky tak tam pist je, ale uz jen z logiky veci vyplyva, ze kdyz pist stlacuje vzduch tak tam ve vzduchotechnice nutne musi byt... :-) slovickareni je o nicem... to je jako spekulovat nad tim jestli je karburator soucasti motoru Idea
Návrat nahoru Goto down
xseja
Admin
Admin
xseja


Poeet p?íspivku : 155
Registration date : 07. 01. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 8:34 am

Prinz Eugen napsal:
AK47Nightmare napsal:
Musím tě zklamat ale mezi vzduchotechniku nepatří píst. Mohl by jsi sem dát o fotky mechaboxu a všech původních součástek.

ehm ehm... radsi se nad tim zamysli.. :-) nejen ze kdyz kupujes set vzduchotechniky tak tam pist je, ale uz jen z logiky veci vyplyva, ze kdyz pist stlacuje vzduch tak tam ve vzduchotechnice nutne musi byt... :-) slovickareni je o nicem... to je jako spekulovat nad tim jestli je karburator soucasti motoru Idea

zajimavá úvaha...........maš pravdu cyclops
Návrat nahoru Goto down
https://airsoftn.forumczech.com
AK47Nightmare
Amateur
Amateur



Poeet p?íspivku : 22
Age : 31
Registration date : 15. 04. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 5:04 pm

Ne nemas pravdu podivej se vzduchotechniku NBU a podivej se jestli k tomu mas pist jestli mas set vzdsuchotechniky kde je pist tak platis navic za pist pist jako takovy neni soucasti vzduchotechniky kterou kupujes jenom nekdy
Návrat nahoru Goto down
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeMon Apr 30, 2007 2:59 pm

AK47Nightmare napsal:
Ne nemas pravdu podivej se vzduchotechniku NBU a podivej se jestli k tomu mas pist jestli mas set vzdsuchotechniky kde je pist tak platis navic za pist pist jako takovy neni soucasti vzduchotechniky kterou kupujes jenom nekdy

no proste nemas pravdu ale dohadovat se tu nebudem Wink
Návrat nahoru Goto down
xseja
Admin
Admin
xseja


Poeet p?íspivku : 155
Registration date : 07. 01. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeTue May 01, 2007 3:13 pm

hele četl jsem na tohle 5x diskuze a 3 tvrdily ze patří a 2 Ne tak ted jsem z toho jelen
Návrat nahoru Goto down
https://airsoftn.forumczech.com
AK47Nightmare
Amateur
Amateur



Poeet p?íspivku : 22
Age : 31
Registration date : 15. 04. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeTue May 01, 2007 7:10 pm

Admin napsal:
hele četl jsem na tohle 5x diskuze a 3 tvrdily ze patří a 2 Ne tak ted jsem z toho jelen
Podivej se jaké součástky jsou u NBU vzduchotechniky.
Návrat nahoru Goto down
xseja
Admin
Admin
xseja


Poeet p?íspivku : 155
Registration date : 07. 01. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeWed May 02, 2007 5:36 pm

AK47Nightmare napsal:
Admin napsal:
hele četl jsem na tohle 5x diskuze a 3 tvrdily ze patří a 2 Ne tak ted jsem z toho jelen
Podivej se jaké součástky jsou u NBU vzduchotechniky.


Maš konkretně stranku protože 1 stránka mi řika že ne a 2 že jo tak to je fak maslo
Návrat nahoru Goto down
https://airsoftn.forumczech.com
AK47Nightmare
Amateur
Amateur



Poeet p?íspivku : 22
Age : 31
Registration date : 15. 04. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeWed May 02, 2007 9:33 pm

Admin napsal:
AK47Nightmare napsal:
Admin napsal:
hele četl jsem na tohle 5x diskuze a 3 tvrdily ze patří a 2 Ne tak ted jsem z toho jelen
Podivej se jaké součástky jsou u NBU vzduchotechniky.


Maš konkretně stranku protože 1 stránka mi řika že ne a 2 že jo tak to je fak maslo
www.anareus.cz , www.machinegun.pl
Návrat nahoru Goto down
xseja
Admin
Admin
xseja


Poeet p?íspivku : 155
Registration date : 07. 01. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeWed May 02, 2007 11:32 pm

dik
Návrat nahoru Goto down
https://airsoftn.forumczech.com
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeSun May 20, 2007 1:43 pm

kód:
http://img522.imageshack.us/my.php?image=ak47blackaj1.jpg


tak jsem se k tomu konecne dostal.. takhle vypada po te co jsem ho nastrikal.. ta imitace dreva me stvala

EDIT by : Admin
Návrat nahoru Goto down
AK47Nightmare
Amateur
Amateur



Poeet p?íspivku : 22
Age : 31
Registration date : 15. 04. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 8:01 am

Prinz Eugen napsal:
kód:
http://img522.imageshack.us/my.php?image=ak47blackaj1.jpg


tak jsem se k tomu konecne dostal.. takhle vypada po te co jsem ho nastrikal.. ta imitace dreva me stvala

EDIT by : Admin
Čím jsi to přestříkal? Jak jsi to přestříkal? Vypadá to super možná, bych to udělal taky černá vypadá líp.
Návrat nahoru Goto down
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 2:28 pm

matny akrylovy sprej na pazbe asi 5 vrstev...
Návrat nahoru Goto down
hunter77




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 26. 09. 07

AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 10:20 pm

prosim vas lidi rekne te me jak ty soucastky vymenit a kde je koupit dik za odpoved
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Empty
PříspěvekPředmět: Re: AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran   AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
AK 47 Stti (start), puvodni soucastky a zbran
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» STTi M32
» STTi P8 Match
» Stti (s) / Cyma CM 0.28, AK - 47
» Stti m92f (beretta)NBB

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AIRSOFT :: Vaše Recenze :: Foto-
Přejdi na: