AIRSOFT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AIRSOFT

Airsoft
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tak jsem to poupravil :-)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

Tak jsem to poupravil :-) Empty
PříspěvekPředmět: Tak jsem to poupravil :-)   Tak jsem to poupravil :-) Icon_minitimeMon Apr 16, 2007 4:24 pm

ted jsem trosku konsternovan.. zda se ze bas maze i prispevky ktere jsou v podstate celkem prinosne .. ano mam na mysli moji recenzi.. jestli je davani odkazu na nezavisla fora kde neni eshop tudiz nikterak nekonkuruje BASu zakazana tak to v podstate musime akceptovat ze ano :-)

ale tak tedy napisu to znova:
tato zbran je (basi to je pro tebe) DOBRA... ale.. ma proste par ne zas tak zasadnich ale ale preci jen... kdyz si ji koupite MUSITE v kazdem pripade pocitat s investici minimalne 800kc a to z tohoto duvodu :

lezi tu prede mnou puvodni vzduchotechnika a kolecka z teto stti a mam par poznamek...
-valec je bronzovy
-hlava valce je plastova pruhledna
-hlava pistu je plastova
-pist je plastovy
-tryska je pruhledna plastova
-kolecka jsou ocelova od clasic army (ano je to pravda) firma classic army dodava kolecka ktere u nich testem kvality neprojdou do ciny, ale nebojte se.. ty kolecka jsou porad dost dobra.. vestinou je jedna jen naky ten odstepek pri odliti.. ale mel jsem je u pecolda v servisu a rikal mi sam (a to je expert) ze ty kola skutecne velmi dobra (zdroj: pacific airsoft, mail korespondence s firmou classic army)

- loziska.. = toto je velka tragedie
- elektroinstalace = rovnez velka tragedie

vykon zbrane v zakladu - velmi velmi dobry

a ted vam napisu co delat kdyz chcete aby vam zbran vydrzela o 10k vystrelu vic minimalne

1. hned a rikam fakt HNED to dejte preloziskovat protoze ty loziska jsou z pruhledneho plastu a je to křáp.. kupte kluzna ocelova s mazaci drazkou (daji se koupit i tu na basu)

2. prepodlozkujte to a nechte to sestavit znovu odbornikem (montujou to cinsky zensky na lince a celej mechabox maji za minutu hotovy takze to nemusi byt precizne seskladane (hlavne prevody)

3. nechte to predratovat.. protoze draty ktere jsem tam mel res elektroinstalace se mi rozesrala kompletne po 200 vystrelech .. 200 - 300 kc vas to bude stat takze uplna pohoda

4. Baterka - je křáp, kupte novou (rozdil je skutecne poznat)

po techto zcela zakladnich upravach ziskate velmi kvalitni aeg s prodlouzenou zivnosti

jinak zbran je velmi dobra.. od TM je zpracovanim k nerozeznani.. aje skutecne velmi velmi dobra za tu cenu

pozn: basi sice chapu ze se ti moje recenze nebude libit (mozna) ale myslim si ze dava uzivatelum vic informaci nez prndy typu " je to suuuuuuuuupeeeeeeeer".. takze to mozna nech zde.. mazat to asi neni reseni.. zamerne sem nedavam odkaz nikam tak doufam ze se tyto informace budou hodit

zdroj : http://airsoft.cz/shop/product_reviews.php?products_id=2387

tu reakci jsem psal ja stejne jako puvodni prispevek



par zakladnich informaci - CYMA CM 028 je nejlepsi lacine AEG na trhu takze nechapu proc se za to bas stydi
- na moji krabici se zbrani je napsano " CM 028 , MADE IN CHINA" s nalepkou controled by stti taiwan.. tak nevim :-)
Návrat nahoru Goto down
Vlcek
Profi
Vlcek


Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 24. 05. 09

Tak jsem to poupravil :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak jsem to poupravil :-)   Tak jsem to poupravil :-) Icon_minitimeMon May 25, 2009 9:58 pm

Hmm.... superb
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoftn.estranky.cz
 
Tak jsem to poupravil :-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AIRSOFT :: Other :: Off-Topic-
Přejdi na: