AIRSOFT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AIRSOFT

Airsoft
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Cybergun FAMAS SV

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

Cybergun FAMAS SV Empty
PříspěvekPředmět: Cybergun FAMAS SV   Cybergun FAMAS SV Icon_minitimeFri Mar 30, 2007 3:31 pm

mno... co k nemu rict ? asi ze ty penize je to celkem slusny dlouhy manual ale podivame se mu na zoubek trosku vic...

FAMAS je predeevsim tak osklivy az je pekny.. je to prvni bull pup design puska kterou byla vybavena standardne armada.. (francie) ale my tu chceme rozebrat airsoft verzi ze ano ? :-)

Po vybaleni z krabice vas ceka prijemny pohled.. v dodavce je popruh zasobnik a zakonceni hlavne ktere se sroubuje.. (a taky se pri prvni akci urcite urve) :-), dale dostanete rychloplnicku a nake kulicky 0,12 ktere jsou mezi nami devcaty "na hovno" :-)

1- zpracovani .. no celkem to ujde ale je to prilis plastove.. je to dano i tim ze original fams nema nikde zadne razeni atd.. takze jen plast plast plast.. je celkem robustni nikde nevrze a vazi 2,1 KG... nakonec jsem stejne famas prelakoval matnym autosprejem takze konecne zacal vypadat k svetu :-)
kovove na zbrani neni zhola nic... uchyty na porpuh jsou celkem bytelne takze i funkcni...
zasobnik v miste zasunu :-) vrze.. vazelina vyresila
vzhled dostava 3/5 bodu ode mne ...

2- strileni...
s kulickami 0,25 je to celkem slusne.. prostreli karton na 15 metru (stejne jako glock nebo USP od TM).. ale doporucuju pouzivat 0,20 kulicky.. dostrel je ucine kolem 25-30 metru a hodne zalezi na vetru.. hop up je nastaveny tak prumerne.. tak akorat na 0,20.. dostrel na cloveka odhaduju na 35m max a dolet je kolem 40m takze zadny zazrak se nekona.. ale za ty penize je to velmi velmi slusne... delka hlavne je pouze 27cm.. tzn ze konci nekde v polovine celkove delky zbrane coz je nevyhoda... natahovani jde velmi lehce a je to proto ze uvnitr je natahovani zprevodovane.. natahovaci packa je plastova... ale snese i celkem rapdini strelbu..
dikdy klenbe si muzete zbran opirat levou rukou o jeji vtnitrni cast tudiz si nerozhodite mireni a diky kompaktnimu bull pup designu to dobre sedi.. v cemz vidim hlavni vyhodu teto zbrane.. proste se s ni da strilet s celkem rapidni kadenci coz je na manual vyhoda...
mireni stoji za hovno :-) je to dirka u pazby a kolicek na konci.. je plne nastavitelne ale nez mireni chytnete do oka trva to tak 3-5 sekund a mezitim jste mrtvy.. takze jsem koupil kolimator ktery se da uchytit na RIS listu ktera se da vytahnout z klenby cela (je zacvakavaci)... kolimec se da nastavit snadno a je clekem presny.. na spodni RIS listu jsem namontoval laser.. a udelal si k nemu ochranou klenbu z 3mm silneho oceloveho nerez plechu ktery jsem na zbran prisrouboval... na kryt rukojeti jsem serizl ocelovou masivni trubku a prilepil paskou jako svislou rukojet.. moje zbran ted vazi kolem 3kg coz je pouze 0,5kg pod realnou hmotnosti realne zbrane..

nabijeni je ok.. obcas se mi po dvou mesicich stane ze mi zasobnik nepoda kulicku.. a posledni tri vypadnou coz je logicke protoze je uz nema co tlacit.. (musite zbran otocit vzhuru nohama a natahnout).... ale zasobnik se mi moc nezda.. ale je to i tim ze mi parkrat spadl na zem.. musite byt opatrni

celkovy verdikt..

na cqb idealni zbran (ale potrebujete kolimator nebo laser), rapdini srelba.. solidni presnost.. dobre natahovani.. celkem robustni.. dve RIS
listy... prumerne dobre zpracovani.. ale da se upravit...

foto meho famasu

http://img214.imageshack.us/my.php?image=p1000559qt9.jpg

hodnoceni 4/5... je velmi dobra al musite se k ni chovat slusne jinak vammoc nevydrzi ale za cenu 1200 je to znackova zbran velmi dobre kvality

preji hezky den
Návrat nahoru Goto down
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

Cybergun FAMAS SV Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cybergun FAMAS SV   Cybergun FAMAS SV Icon_minitimeMon Apr 02, 2007 11:18 pm

jinak mam dodatek jeho realisticnosti tyce... nekdo namita ze v realu neco jako FAMAS SV neexistuje ale plete.. po famasu F1 firma giat vyrobila predchudce G2 ktery pouzival misto zasobniku 30 ran STANAG (M16 kompatibilni) originalni famas zasobnik na 25 ran a jeho Super Version mela puvodni zasobnik ale jiz novou klenbu rukojeti a postradala dvojnozku....

to jen na upresneni.. famas sv skutecne existoval.. to jen reakce na par chytraku ala counter strike :-)
Návrat nahoru Goto down
xseja
Admin
Admin
xseja


Poeet p?íspivku : 155
Registration date : 07. 01. 07

Cybergun FAMAS SV Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cybergun FAMAS SV   Cybergun FAMAS SV Icon_minitimeWed Apr 11, 2007 9:54 pm

hehe ty ho maš taky doma??
Návrat nahoru Goto down
https://airsoftn.forumczech.com
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

Cybergun FAMAS SV Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cybergun FAMAS SV   Cybergun FAMAS SV Icon_minitimeFri Apr 13, 2007 4:56 pm

jj presne tak, zda se ze to je hodne oblibenej gun.. ono za ty love se neni cemu divit :-)
Návrat nahoru Goto down
xseja
Admin
Admin
xseja


Poeet p?íspivku : 155
Registration date : 07. 01. 07

Cybergun FAMAS SV Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cybergun FAMAS SV   Cybergun FAMAS SV Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 2:09 pm

Prinz Eugen napsal:
jj presne tak, zda se ze to je hodne oblibenej gun.. ono za ty love se neni cemu divit :-)

slyšel jsem a viděl jsem že dostřelí dál než UHC Super Pro 9 to je husty lol!
Návrat nahoru Goto down
https://airsoftn.forumczech.com
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

Cybergun FAMAS SV Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cybergun FAMAS SV   Cybergun FAMAS SV Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 8:52 pm

Admin napsal:
Prinz Eugen napsal:
jj presne tak, zda se ze to je hodne oblibenej gun.. ono za ty love se neni cemu divit :-)

slyšel jsem a viděl jsem že dostřelí dál než UHC Super Pro 9 to je husty lol!

no tomu bych ani moc neveril
Návrat nahoru Goto down
xseja
Admin
Admin
xseja


Poeet p?íspivku : 155
Registration date : 07. 01. 07

Cybergun FAMAS SV Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cybergun FAMAS SV   Cybergun FAMAS SV Icon_minitimeSun Apr 15, 2007 12:30 pm

Ja tomu věřim protože jsem to viděl
Návrat nahoru Goto down
https://airsoftn.forumczech.com
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

Cybergun FAMAS SV Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cybergun FAMAS SV   Cybergun FAMAS SV Icon_minitimeMon Apr 16, 2007 4:04 pm

no mozna maspravdu protoze ja jsem zase nevidel to uhc :-) ale musim rict ze fams strili opravdu velmi slusne
Návrat nahoru Goto down
eX.jig




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 27. 01. 08

Cybergun FAMAS SV Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cybergun FAMAS SV   Cybergun FAMAS SV Icon_minitimeSun Jan 27, 2008 8:57 pm

Zdravim,hele ty co jsi napsal tu recenziprosimte mam ho taky doma a potrebuju poradit ohledne kolminatoru...nemohl bys mi neco doporucit ? thx
Návrat nahoru Goto down
xseja
Admin
Admin
xseja


Poeet p?íspivku : 155
Registration date : 07. 01. 07

Cybergun FAMAS SV Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cybergun FAMAS SV   Cybergun FAMAS SV Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 12:04 pm

kup s i kolimator od STTi na BASU ja ho kupoval myslim za 500 a je super zkus se tam podivat
Návrat nahoru Goto down
https://airsoftn.forumczech.com
olery97




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 26. 12. 08

Cybergun FAMAS SV Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cybergun FAMAS SV   Cybergun FAMAS SV Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 11:35 am

jj jsou hodne oblybeny poslední dobou newim cim to je :-D
Návrat nahoru Goto down
xseja
Admin
Admin
xseja


Poeet p?íspivku : 155
Registration date : 07. 01. 07

Cybergun FAMAS SV Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cybergun FAMAS SV   Cybergun FAMAS SV Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 12:58 pm

Jestli někdo chcete prodám FA-MASE za 700 i s kolimatorem již mam elektriku takže je mi k ničemu
Návrat nahoru Goto down
https://airsoftn.forumczech.com
bebe007
Lama
Lama



Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 26. 06. 12

Cybergun FAMAS SV Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cybergun FAMAS SV   Cybergun FAMAS SV Icon_minitimeTue Jun 26, 2012 9:37 pm

Je to hodně dobrá manuálka. S touto recenzí plně souhlasím Very Happy .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cybergun FAMAS SV Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cybergun FAMAS SV   Cybergun FAMAS SV Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cybergun FAMAS SV
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AIRSOFT :: Vaše Recenze :: Recenze - Man.-
Přejdi na: