AIRSOFT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AIRSOFT

Airsoft
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tokyo Marui USP - vcetne rozborky

Goto down 
AutorZpráva
Prinz Eugen
Moderator
Moderator
Prinz Eugen


Poeet p?íspivku : 51
Age : 43
Registration date : 30. 03. 07

Tokyo Marui USP - vcetne rozborky Empty
PříspěvekPředmět: Tokyo Marui USP - vcetne rozborky   Tokyo Marui USP - vcetne rozborky Icon_minitimeFri Mar 30, 2007 3:01 pm

Takze tu mame USP od tokyo marui... napred bych asi mel sdelit nejake ty technicke detaily takze jdeme na to...

BB 6 mm
hop-up: ano - nastaveny na kulicky 0,25
váha: 382 g
délka zbraně: 196 mm
kapacita zásobníku: 25 ran

a ted uz k vlastni zbrani.. po vybaleni z krabice vas ceka velmi prijemny pohled.. USP vypada narozdil od glocka jako opravdova vojenska zbran.. cimz enchcihanit zpracovani glocka nebo zbran jako takovou ale realny glock totiz vypada taky jako hracka :-).. takze USP je po teto strance nekde jinde... je celkem velky a vyborne sedne do ruky.. je proste tak akorat.. zpracovani je velmi dobre ale musite ho trosku vylepsit pokud chctete aby byl shodny s originalem (tento postup vcetne fotografie popisu nize)
.... co me ovsem poprve moc zarazilo, az znechutilo bylo sterchani a vrzani ve zbrani i v zasobniku.. takze chte nechte prislana radu rozborka (poisu nize) s naslednym uchycenim zavazi a jejich prilepenim.. od te doby zbran nestercha a je uz uplne dokonala :-)
... dalsi skvela feature je pohyb uderniku pri strelbe nasucho a jeho pohyb i pri strelbe "namokro ?" :-).. udernik je plne funkni da se i natahnout palcem a stejne tak je funkcni pojistka ovsem pouze pri natazene zbrani takze bacha t si ji nezlomite ...

... no ale urcite si uz kazdy z vas rika.. "napis jak to strili"... takze ja to teda napisu :-)
strili to PERFEKTNE.. naprosto dokonale a ja nevim co jeste.. na 15 m krabicka od cigaret na 5-10 krabicka od sirek.. na 20 m terc 15*15cm... na 25 hlava.. coz je mezni vzdalenost kdy od zbrane muzete ocekavat presnost.. dostrel na cloveka 35-40m... dolet - 50 m podle pocasi :-)
... takze uz asi chapete ze tohle neni zadny vietnamsky shit :-)

co se tyce natahovani tak ma drahu dlouhou asi 6 cm a musite byt opatrni protoze zaver je z celkem mekkeho plastu a chce to grif kde zbran chytit.. musite ji vytahnout az na doraz a ne vzdy vychytate po zvuku ten moment kdy to "cvakne" takze se vam sem tam stane ze nakrmite kouli ale nemate natazeno nebo nakrmite dve koule.. oba dva jevy se daji s prehledem resit a zbrani to nejak neuskodi (kdyz ji nebudete pouzivat jako brokarnu samozrejme :-) ).. naslepo nakrmene kule se daji bez problemu vysypat... pro rychle mireni a strileni v poli je vhodnejsi glock coz se doctete z me recenze na nej protoze je snadneji natahovatelny a to celkem znatelne ale zase
USP lepe vypada a taky i lepe strili...

celkovy verdikt ? : jak se vam co libi.. kdo ma rad vojensky vzhled at sahne po USP.. kdo ma rad vyssi miru kompaktnosti at sahne po glocku
ja mam pro jistotu oba dva :-)


a ted slibene vylepseni a rozborka

pokud chcete mit razeni ve stylu ostre zbrane budete potebovat barvu humrol enamel (ja jsem pouzil leskle) a to bilou a cervenou.. trpelivost a miniaturni stetec.. redidlo a hadrik.. a vybarvete razeni vcetne pojistky podle obrazku.. chce to presnost a trpelivost.. presahujici cary utrete redidlem.. me se vyplatilo barvu vkapavat a roznaset v mezerach jehlou :-)

Tokyo Marui USP - vcetne rozborky Uspwhitedw5.th

pokud vam ve zbrani budou sterchat zavazi tak se muzete pustit do rozborky ale jen na vlastni nebezpeci...

1. uvolnete pojistku zaveru (musite ji vyhodit z te dirky uzky sroubovackem) opatrne...
2. stahnete zaver smerem dopredu..
3. ted uvolnete sroub v pazbe..
4. a roztahnete pazbu od sebe.. kdyz budete mit kliku vypadne vam jen ta cast kde je zavazi.. prilepte ho a vratte zpet..

- celou rozborku tu rozebirat nebudu ale pokud budete mit dotazy obratte se na muj mail olovenavesta(at)hotmail.com

preji hezky den
Návrat nahoru Goto down
 
Tokyo Marui USP - vcetne rozborky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tokyo Marui GLOCK 17

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AIRSOFT :: Vaše Recenze :: Recenze - Man.-
Přejdi na: